SIA "L.D.J." tika dibināts 1994. gadā, un šogad atzīmēsim tā 12 gadu pastāvēšanas jubileju. Šīs dekādes laikā uzņēmums izaudzis no 3 darbiniekiem līdz 10. Lai arī sākotnēji nodarbojāmies tikai ar vakuumpārklāšanas ("nitrēšanas") un metāla liešanas darbiem, tagad esam pilna servisa uzņēmums. Priecājamies, ka varam piedāvāt jums savus pakalpojumus gan zobārstniecībā un protezēšanā, gan arī zobu tehnikā, nitrēšanā, liešanā un lāzermetināšanā!

Tā kā viena no mūsu darba prioritātēm ir kvalitāte, izvēlamies strādāt tikai ar starptautiski atzītiem rietumu izejmateriāliem un tehnoloģijām. Tā Latvijā bijām pirmie, kas sāka zobu tehnikas darbus ar vācu un itāļu iekārtām "Kavo" un "Ivoclar". Savukārt pašreiz mūsu laboratorija ir vienīgā Latvijā, kas zobu tehnikā pielieto visjaunāko lāzermetināšanas tehnoloģiju.

Šodien vēl aizvien esam neliels, bet stabils un augošs, augsti prasmīgs un motivēts darbaspēks, kas turpinās piedāvāt jums savus pakalpojumus, izmantojot gan laika pārbaudītas metodes, gan arī jaunākās tehnoloģijas zobu tehnikā un zobārstniecībā. Mēs varam lepoties ar labu reputāciju kā uzņēmums, kura produkti un pakalpojumi ir uzticami, kvalitatīvi un cenu ziņā – konkurētspējīgi. Mums ir pastāvīgi klienti un sadarbības partneri visā Latvijā.

Priecāsimies sākt sadarbību arī ar jums!